Aktualitātes>Biznesa augstskolas Turība studenti un absolventi iedvesmo panākumiem 2014. gadā

Biznesa augstskolas Turība studenti un absolventi iedvesmo panākumiem 2014. gadā (1)

2013. gada nogalē tapis Biznesa augstskolas Turība kalendārs, ko ik gadu dāvanā saņem augstskolas darbinieki, sadarbības partneri un draugi. Šoreiz par kalendāra galvenajiem varoņiem kļuvuši augstskolas studentu un absolventu ražoti produkti lietošanai ikdienā un svētkos, tādējādi ikvienu iedvesmojot jauniem panākumiem 2014. gadā.

Ikviens, kura īpašumā nonāks Turības 2014. gada kalendārs, varēs iepazīties ar Latvijā ražotiem, vietējā un starptautiskā tirgū atpazīstamību guvušiem un augstskolas studentu un absolventu radītiem produktiem - an&angel dizaina traukiem, Ze Donats virtuļiem, Latvijas Bioloģisko bērnu pārtiku Rūdolfs, gardajiem brokastu musli maisījumiem Graci Musli, Žube bērnu ragavām, Ekokart dizaina kartona mēbelēm, Foto Stendu nozīmīgu dzīves mirkļu iemūžināšanai, drifteru kombinezoniem, zemnieku saimniecības Piekalni produkciju, a’coat košajiem lietusmēteļiem, zīmola VĀKS gudro telefonu vāciņiem un Glam Collection modes tērpiem, kā arī smelties vērtīgas atziņas no ideju autoru un uzņēmēju iedvesmojošiem ceļa vārdiem.

Biznesa augstskolas Turība reklāmas projektu vadītāja Madara Rube stāsta, ka tikai pateicoties studentu un absolventu lielajai atsaucībai bija iespējams realizēt šādu projektu. „Ikvienas izglītības iestādes lepnums ir tās studenti un absolventi. Vēlējāmies parādīt, ka to vidū ir gana daudz tādu, kuri veido jauno uzņēmēju raudzi un saviem spēkiem attīsta uzņēmējdarbību Latvijā. Nācās nožēlot, ka gadā ir tikai 12 mēneši, jo interese par vietu kalendārā bija ļoti liela. Lai nodrošinātu iespēju par sevi pastāstīt lielākam jauno biznesa censoņu pulkam, plānots, ka nākamajā gadā turpināsim stāstu par mūsu absolventu un studentu īstenotajiem sapņiem!” skaidro M. Rube.

###GALLERY-HOLDER###

19.12.2013

Nodarbību saraksts