Aktualitātes>Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar AS Diena piedāvās studijas žurnālistikā

Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar AS Diena piedāvās studijas žurnālistikā (0)

Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt specializācijas Žurnālistika realizāciju studiju virzienā „Informācijas un komunikācijas zinātnes” sākot no 2013./2014. studiju gada.

Viens no sadarbības līguma mērķiem ir izmantot Turības potenciālu un Dienas žurnālistu praktisko pieredzi jaunu speciālistu sagatavošanā un profesionāļu ienākšanā darba tirgū. Mērķa realizācijai AS Diena un tās meitas uzņēmumu darbinieki varēs piedalīties augstskolas žurnālistikas specializācijas un tās studiju kursu sagatavošanā un realizācijā.

Sadarbības pusēm apvienojot spēkus, žurnālistikas specializācijas studentiem paralēli lekcijām un semināriem augstskolā būs iespējams gūt praktiskas zināšanas, piedaloties praktiskajās nodarbībās AS Diena. Gūtās iemaņas žurnālistikas profesionāļu vadībā studiju laikā palīdzēs topošajiem speciālistiem sagatavoties mēnesi ilgajai praksei studiju gada noslēgumā, ko centīgākajiem studentiem būs iespējams iziet AS Diena izdevumos vai projektos. Pateicoties noslēgtajai sadarbībai, topošajiem žurnālistikas speciālistiem jau studiju laikā būs iespējams iepazīt Latvijā lielākās redakcijas darbu: rakstīt rakstus, fotografēt, filmēt un montēt, veikt pētniecisko žurnālistiku, kā arī piedalīties visā Latvijā populāru projektu veidošanā. Vairāk

Kopumā Biznesa augstskola Turība piedāvā studēt akreditētās 21 koledžas, bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās, no kurām 20 ir akreditētas uz maksimālo iespējamo termiņu – sešiem gadiem, līdz pat 2019. gadam. Biznesa augstskola Turība ierindojas Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veidotajā darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topa augšgalā, šogad kļūstot par ceturto pieprasītāko un novērtētāko augstskolu Latvijā.

22.08.2013

Nodarbību saraksts