Aktualitātes>Atklās LTV jaunā muzeja ideju

Atklās LTV jaunā muzeja ideju (5)

Rīt, 25. februārī, Komunikācijas fakultātes maģistrantūras studenti tiksies ar Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētāju Ivaru Belti un LTV Komunikācijas vadītāju Klāvu Radziņu. Komunikācijas fakultātes maģistrantūras studenti profesoru Gunta Zemīša un Andra Pētersona vadībā sadarbībā ar LTV vadību ir izstrādājuši pamatkoncepciju LTV jaunajam muzejam, kuru apspriedīs pie tases tējas tikšanās laikā Turības Biznesa inkubatorā.

Latvijas Televīzijā jau darbojas muzejs, kuru plānots pārveidot.

 

24.02.2014

Komentāri

shareit for windows

30.03.2017. 09:59
nice post
nice post admin thanks for this.

Cheap New Balance 999 Official

10.03.2015. 03:20
This is my first time pay a quick visit at here and i am really happy to read Biznesa augstskola Turība all at one place. Cheap New Balance 999 Official http://www.naturalbuckeyeclassic.com/shop/new-balance-999--c-48.html

Kate Spade Iphone Sortie en vente

05.12.2014. 21:34
Biznesa augstskola Turība Kate Spade Iphone Sortie en vente http://abc.com/louisvuittonsacs/kate-spade-iphone-sortie-c-46.html Kate Spade Iphone Sortie Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/kate-spade-iphone-sortie-c-46.html Bagages souples Pas Cher Pas Cher 2014 http://abc.com/louisvuittonsacs/bagages-souples-pas-cher-c-33.html Escarpins Pas Cher en vente http://abc.com/louisvuittonsacs/escarpins-pas-cher-c-15.html Sacs de ville Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/sacs-de-ville-pas-cher-c-40.html Carte et porte-clés Pas Cher en vente http://abc.com/louisvuittonsacs/carte-et-porte-clés-pas-cher-c-6.html Pochette Pas Cher 2014 Nouvelle Collection http://abc.com/louisvuittonsacs/pochette-pas-cher-c-10.html Portefeuille Pas Cher en vente http://abc.com/louisvuittonsacs/portefeuille-pas-cher-c-4.html

TV fans

26.02.2014. 07:23
Paldies Lienai Bogatirēvičai par prezentāciju un visiem citiem studentiem par darbu!

Nodarbību saraksts