Aktualitātes>Asins donoru diena Biznesa augstskolā Turība - 29.janvārī

Asins donoru diena Biznesa augstskolā Turība - 29.janvārī (8)

Šonedēļ Valsts asinsdonoru centrs rīkos izbraukumu uz Biznesa augstskolu Turība! Donoru diena norisināsies 29. janvārī no plkst. 10.00-13.00, Graudu ielā 68, Rīgā.

Valsts asinsdonoru centra (VADC) medicīnas darbinieki aicina donorus ziedot asinis, jo ārstniecības iestāžu pieprasījums pēc asins komponentiem ir salīdzinoši liels. Lai apmierinātu slimnīcu vajadzības, ir nepieciešama donoru atsaucība.

VADC lūdz donoriem pirms asins ziedošanas pievērst uzmanību saviem ēšanas paradumiem, kas ir ļoti svarīgi, lai asinis nebūtu hilozas (treknas) un varētu tikt izmantotas smagi slimu pacientu ārstēšanai. Vismaz iepriekšējā dienā un dienā, kad ziedo asinis ir jāēd bez pārmērībām. Nedrīkst uzturā lietot treknus un neveselīgus produktus! No ēdienreizes līdz asins ziedošanai ir jāpaiet vismaz trīs stundām. Pirms asins ziedošanas 24 stundu laikā jāuzņem daudz šķidruma: ūdeni, nesaldinātas augļu un dārzeņu sulas. Nedrīkst lietot enerģijas un alkoholiskos dzērienus. Ēdot veselīgi, asinīs ievērojami mazinās hilozes varbūtība, kas sekmē arī paša donora veselības stāvokļa uzlabošanos.

Par asins donoru var kļūt personas vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Ķermeņa svaram ir jābūt virs 50 kg. Asins nodošana nav vēlama pēc nakts maiņas, saspringta darba vai emocionāla pārdzīvojuma. Izsmeļošāku informāciju par asins ziedošanu var uzzināt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 8000 0003 un mājas lapā www.donors.lv.

 

28.01.2014

Komentāri

ray ban sonnenbrille

22.04.2015. 10:42
として YouTubeのビデオクリップ この場所で転記され、私も自分のサイト Biznesa augstskola Turība 、以降埋め込みコードを取得する。 ray ban sonnenbrille http://www.birdbraindance.org

モンブラン 万年筆

01.03.2015. 23:29
テクニック Webサイト Biznesa augstskola Turība あなたのの賛成での支援のためのトラフィックを増やすための1追加の他のよりはもありますリンク交換つまり、そうはもそれを試してみてください モンブラン 万年筆 http://www.jbcstudioie.com/system/mlgb/mbonlineshop.html

モンクレール ダウン

06.02.2015. 04:14
完全、しかしこの段落 Biznesa augstskola Turība 申し出 楽しい理解まだ。 モンクレール ダウン http://www.inbevbailletlatour.com/caps/moncleroutlet.html

サマンサタバサ 財布 アウトレット

11.01.2015. 01:28
する得る 多大この%から Biznesa augstskola Turība %その後、適??用する必要がな 戦略 ウェブサイト。 サマンサタバサ 財布 アウトレット http://www.jbcstudioie.com/system/mlgb/samantha.html

バーバリー コート アウトレット

08.01.2015. 00:41
こんにちは、仲間の同僚そこにされている他の楽しい ブログ Biznesa augstskola Turība PHPプログラミングの支援でこの1つは良い気難しいいいである間記事やレビュー記事、%は、JavaScriptに関連する。 バーバリー コート アウトレット http://www.yoikk.gov.tr/dosya/burberrycoat.html

Mont Blanc Red Gold Metal Fountain Pen

21.12.2014. 00:06
If some one desires expert view about blogging and site-building then i advise him/her to pay a visit this website Biznesa augstskola Turība , Keep up the pleasant job. Mont Blanc Red Gold Metal Fountain Pen http://www.mont-blanc-pens.us.com/starwalker-red-gold-metal-fountain-pen-p-101.html

Christmas 2014 Nike Men Shox R3 On Sale

16.12.2014. 06:20
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Men Shox R3 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-shox-r3-c-139.html Christmas 2014 Ugg Ansley Slippers 2014 Cheap Christmas 2014 http://msmacrt.com/cheapuggsale/ugg-ansley-slippers-2014-c-49.html Porte monnaie Sac 2015 http://studsjfc.com/vendredessacs/porte-monnaie-sac-c-23.html Air Max 2013 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-max-2013-c-250.html Nike Free 6.0 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-free-6.0--c-356.html 100% authentique 2014 Noël Nike Men Airmax 2009 Shox R4 http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-men-airmax-2009-shox-r4-c-763.html 100% authentique 2014 Noël Nike Air Max 1 http://alpina-salouf.ch/nikeblazerfemme/--nike-air-max-1-c-29.html North Face Pas Cher Hommes The Officiel http://klynndesign.com/ventevestes/north-face-pas-cher-hommes-c-12.html

Black Friday Dr Dre Beats Solo HD

21.11.2014. 22:36
What a material of un-ambiguity and preserveness of valuable knowledge about unexpected feelings Biznesa augstskola Turība . Black Friday Dr Dre Beats Solo HD http://harisafafihijab.com/monsterdre/dr-dre-beats-solo-hd-c-14.html

Nodarbību saraksts