Aktualitātes>Aizvadīts SAF studentu teātra iestudējums „Salsa piccante Bolognese”

Aizvadīts SAF studentu teātra iestudējums „Salsa piccante Bolognese” (6)

Ceturtdien, 25. aprīlī, E. Smiļģa muzejā notika Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes 3. kursa studentu iestudētas teātra izrādes „Salsa piccante Bolognese” (Pikantā Boloņas mērce) pirmizrāde. Studentu pašu sacerētais un režisētais Itālijas mīlas stāsts bija ieturēts melnās komēdijas stilā un to caurvij krimināls noziegums.

Stāsta Edijs Ančupāns, Sabiedrisko attiecību fakultātes 3. kursa students: ”Pateicoties aktiermākslai, esmu iemācījies labāk pielietot savu ķermeņa valodu komunikācijā ar citiem. Strādājot pie pašu iestudētās lugas "Pikantā Boloņas mērce", mēs attīstījām savu radošumu pavisam citā, augstākā līmenī, jo katram vajadzēja izveidot savu tēlu, iejusties tajā un pārbaudīt sevi neikdienišķā lomā un situācijās. Man tas bija jauns izaicinājums - veidot vienotu cilvēka tēlu no nekā, izvēlēties varoņa raksturiezīmes, runas veidu, atšķirīgus pasaules uzskatus”. 

Iespaidos dalās Sabiedrisko attiecību fakultātes 3. kursa studente Gaļina Jakovenko: ”Kāpēc es ieteiktu spēlēt teātri? Izrādē tev ir jāiejūtas kādā lomā, kas dod iespēju analizēt cilvēku raksturus, attiecības un izvēles. Iejūtoties lomā, tu izdzīvo kāda tēla dzīvi - pieņem viņa kustības, viņa domas, viņa uzvedību. Izrādē tu izdzīvo ne tikai savu, bet arī kādu paralēlo dzīvi. Lielākais ieguvums aktiermeistarības apguvē ir tas, ka tu pārvari savas bailes uzstāties plašākas publikas priekšā un pieņemt izaicinājumus. Es iesaku spēlēt teātri, jo spēja iejusties dažādās lomās paver jaunas iespējas kļūt radošākam, daudzšķautņainam un atvērtākam. Jebkurā gadījumā ikviens būs ieguvējs!

Kā stāsta Edijs Ančupāns, "Pikantā Boloņas mērce" ir studentu  pašu izveidota izrāde. Pusgada laikā 10 studentu komanda izveidoja stundu garu izrādi, radot savu brīvi izvēlētu tēlu, ar dažādiem uzskatiem un vērtībām.

Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību studenti jau sesto gadu režisores Biznesa augstskolas Turība lektores, Mg. paed. Zigrīdas Ezeriņas vadībā apgūst aktiermeistarību, runas prasmes, starppersonu komunikāciju un improvizāciju. Iegūtās prasmes tiek pārbaudītas pašu iestudētā teātra izrādē.

29.04.2013

Komentāri

Occhiali da Sole PERSOL

04.04.2015. 01:01
Can you please forward me the code for this script Biznesa augstskola Turība or please tell me in detail regarding this script? Occhiali da Sole PERSOL http://www.tubecityims.com

モンブラン 万年筆

17.02.2015. 15:43
ああ!うわーその真に この時点で コミカルコミックとジョッキー Biznesa augstskola Turība が投稿。それを共有していただきありがとうございます。 モンブラン 万年筆 http://www.jbcstudioie.com/system/mlgb/mbonlineshop.html

Mont Blanc Pencil

20.12.2014. 02:36
It awesome to pay a quick visit this website and reading the views of all friends concerning this article Biznesa augstskola Turība , while I am also keen of getting knowledge. Mont Blanc Pencil http://www.mont-blanc-pens.us.com/starwalker-resin-mechanical-pencil-p-92.html

bow uggs

16.12.2014. 21:23
Nowadays YouTube video tutorials quality is more superior and enhanced, therefore Biznesa augstskola Turība that the motive that I am watching this video at at this place. bow uggs http://www.ccaroyalraffle.com/en/UggBaileyBow/

Dr Dre Beats Studio Mini

14.12.2014. 21:28
Biznesa augstskola Turība Dr Dre Beats Studio Mini http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-studio-mini-c-23.html 100% authentique 2014 Noël Nike Free Run 3 Femme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-free-run-3-femme-c-322.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan 12 Enfant http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-12--enfant-c-304.html 100% authentique 2014 Noël NIKE AIR MAX 90 Hyp http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/black-friday-nike-air-max-90-hyp-c-357.html Nike Nike Free 2014 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/cyber-monday-nike-nike-free-2014-c-719.html Christmas 2014 Nike Women Shox R5 On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-women-shox-r5-c-148.html 2014 Nouvelle Collection Noël Nike Roshe Run 2014 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-roshe-run-2014-c-335.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Jordan 10 Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-10-c-403.html

Womens UGG Mid Cosima

21.11.2014. 19:24
These are actually great ideas in concerning blogging Biznesa augstskola Turība . You have touched some pleasant things here. Any way keep up wrinting. Womens UGG Mid Cosima http://mtcspiritwear.com/cheapuggboots/womens-ugg-mid-cosima-c-24.html

Nodarbību saraksts