Aktualitātes>Aizstāvēšanai izvirzīti divi Turības doktorantu promocijas darbi Juridiskajā zinātnē

Aizstāvēšanai izvirzīti divi Turības doktorantu promocijas darbi Juridiskajā zinātnē (11)

Ceturtdien, 13. jūnijā, Valsts Zinātniskās kvalifikācijas komisija, uzklausot zinātnes ekspertu recenzijas,  nolēma, ka tiesību zinātņu doktora grāda pretendentu  Jāņa Bramaņa un Unas Skrastiņas promocijas darbi ir virzāmi uz aizstāvēšanu Biznesa augstskolas Turība Promocijas padomes sēdē šī gada 18. septembrī. Aizstāvēšana notiks Biznesa augstskolas Turība 108. telpā, Graudu ielā 68, Rīgā.

Juridiskās zinātnes doktora studiju programmas doktoranta Jāņa Bramaņa promocijas darba tēma: „Būvniecības tiesību attīstības problemātika Latvijā”.

Promocijas darba vadītājs: Dr.iur., profesors Jānis Načisčionis. Zinātniskais konsultants: Dr.iur., asoc. profesoreIngrīda Veikša. Recenzenti: Dr.iur.profesors Ringolds Balodis, Latvijas Universitāte, Dr.iur., docents, Ivars Kronis, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Dr.iur.,profesors Benoit Kohl, Lježas Universitāte, Beļģija.

Juridiskās zinātnes doktora studiju programmas doktorantes Unas Skrastiņas promocijas darba tēma: ”Piedāvājuma izvēles kritēriji un vērtēšana publiskajā iepirkumā”.

Promocijas darba vadītājs: Dr.iur., profesors Jānis Načisčionis. Recenzenti: Dr.iur.,  profesore Egle Bilevičiute, Mykolas Romieris Universitāte, Lietuva,  Dr.iur., asoc. profesors Jānis Grasis, Banku augstskola, Dr.iur., docents Ivars Kronis, Baltijas Starptautiskā akadēmija.

Ar Jāņa Bramaņa un Unas Skrastiņas promocijas darbu un to kopsavilkumu var iepazīties Biznesa augstskolas Turība bibliotēkā un augstskolas mājaslapā.

Augstskola realizē trīs doktora studiju programmas – Komunikācijas vadība, Juridiskā zinātne un Uzņēmējdarbības vadība. Kā paredz valdības pieņemtie grozījumi Zinātniskās darbības likuma noteikumos, kopš 2011. gada 3. maija Biznesa augstskolai Turība deleģētas promocijas jeb doktora zinātniskā grāda piešķiršanas tiesības juridiskajā zinātnē, savukārt, no 2012. gada 31. jūlija augstskolai deleģētas promocijas jeb doktora zinātniskā grāda piešķiršanas tiesības komunikācijas zinātnē.

Abi pētījumi veikti ar Eiropas Sociālā fonda projekta "Doktora studiju atbalsts Biznesa augstskolā Turība" finansiālo atbalstu.

19.06.2013

Komentāri

nice post

Air Max LTD

06.04.2015. 23:45
What's up every one, here every one is sharing these familiarity, thus it good to read this webpage Biznesa augstskola Turība , and I used to pay a quick visit this web site everyday. Air Max LTD http://www.bikeservicerimini.com/nike/air-max-ltd-c-356_244_251/

sasa

05.04.2015. 12:25
I needed to much obliged in your time for this sublime read!! I decidedly getting a charge out of every tad bit of it and I have you bookmarked to look at new stuff you weblog post. Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Cipto Junaedy  Jadwal MotoGP 2015  Cara Upload Video ke Youtube  Download BBM Untuk Android Versi Terbaru  Cara Membuat Email  Cara Instal Windows 7 So fortunes to run over your incredible online journal. Your online journal presents to me a lot of fun.. Good fortunes with the site. Jinpoker.com Agen Judi Poker Online dan Domino Online Indonesia Terpercaya  Cahayapoker.com Agen Judi Poker Dan Domino Uang Asli Online Terpercaya Indonesia  ituDewa.net Agen Judi Poker Domino QQ Ceme Online Indonesia • Nusantarapoker.com Agen Texas Poker Dan Domino Online Tanpa Robot Terpercaya

cheap jordan shoes

24.01.2015. 01:51
I read this article fully about the resemblance of most recent and earlier technologies, it's remarkable article Biznesa augstskola Turība . cheap jordan shoes http://www.hopwc.org/re.php

100% authentique 2014 Noël Toms Womens Crochet shoes

20.01.2015. 05:15
Biznesa augstskola Turība 100% authentique 2014 Noël Toms Womens Crochet shoes http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-crochet-shoes-c-819.html Air Max 2014 Flyknit Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-max-2014-flyknit-c-413.html cheap Lodge Down Jacket http://harisafafihijab.com/boomies/lodge-down-jacket-c-396.html Nike LunarGlide 4 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-lunarglide-4-c-347.html 2015 Valentine's Day Nike Men Air Jordan SC 1 Cheap 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-sc-1-c-83.html 100% authentique 2014 Noël Air Max 87 http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-max-87-c-254.html Dr Dre Beats DS610B http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-ds610b-c-3.html 100% authentique 2014 Noël Air Jordan XXIII http://alpina-salouf.ch/nikepascherssss/air-jordan-xxiii-c-207.html

Christmas 2014 Nike Men Nike Free 3.0 Run 2S Cheap Christmas 2014

09.12.2014. 23:02
Biznesa augstskola Turība Christmas 2014 Nike Men Nike Free 3.0 Run 2S Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-3.0-run-2s-c-106.html Christmas 2014 Nike Men Air Jordan 6 11 Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-men-air-jordan-6-11-c-69.html Nike Women Air Airforce 1 Jordan 4 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-nike-women-air-airforce-1-jordan-4-c-651.html Christmas 2014 Nike Men Dunk Low Cheap Christmas 2014 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-dunk-low-c-97.html Nike Women Dunk Low Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-dunk-low-c-99.html Jordan Aero Mania Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/jordan-aero-mania-c-410.html 2014 Nouvelle Collection Noël Air Force one jaune Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-force-one-jaune-c-232.html Mocassins LV Pas Cher 2015 http://solteclabs.com/sacsdesortie/mocassins-pas-cher--c-15.html

モンブラン 万年筆

08.12.2014. 03:40
万歳、品質はそれが何であるか! 理由主にYouTubeの動画持ってない素敵 品質、除くしかしこの Biznesa augstskola Turība は実際 A 良い品質のビデオ。 モンブラン 万年筆 http://www.mccann-cornetts.com/pages/mb.php

Black Friday UGG Hot Sale Christmas 2014

01.12.2014. 01:59
Quality posts is the crucial to invite the visitors to pay a quick visit the web site Biznesa augstskola Turība , that what this web page is providing. Black Friday UGG Hot Sale Christmas 2014 http://msmacrt.com/cheapuggboots/black-friday-ugg-hot-sale-c-57.html

black friday Air Tn Requin Classic Homme

29.11.2014. 02:10
If you wish for to grow your experience Biznesa augstskola Turība only keep visiting this website and be updated with the most up-to-date news posted here. black friday Air Tn Requin Classic Homme http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-tn-requin-classic-homme-c-244.html

Black Friday Nike Men Air Jordan 11

15.11.2014. 00:26
Hello, yup this article Biznesa augstskola Turība is genuinely pleasant and I have learned lot of things from it concerning blogging. thanks. Black Friday Nike Men Air Jordan 11 http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-jordan-11-c-214.html

UGGS TALL CLASSIC CARDY

05.11.2014. 01:05
Hello to every , since I am genuinely keen of reading this Biznesa augstskola Turība weblog post to be updated on a regular basis. It consists of good information. UGGS TALL CLASSIC CARDY http://msmacrt.com/cheapuggboots/uggs-tall-classic-cardy-women-grey-boot-p-107.html

Nodarbību saraksts