Aktualitātes>Aicinām uz Armanda Pučes vieslekciju „Parunāsim par interviju” 18.septembrī Turībā!

Aicinām uz Armanda Pučes vieslekciju „Parunāsim par interviju” 18.septembrī Turībā! (3)

Uzsākot jaunu studiju gadu, piedāvājam apmeklēt Armanda Pučes vieslekciju „Parunāsim par interviju”. Kā ierasts, vieslekcija ir bezmaksas. Aicināti studenti, absolventi, darbinieki un citi interesenti!

Trešdien, 18. septembrī, no plkst. 17.30 līdz 19.00 Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies žurnālista Armanda Pučes vieslekcija „Parunāsim par interviju”.

Armands Puče ir izdevniecības SIA "Mediju nams" vadītājs un Latvijā pazīstams sporta žurnālists. Bijis galvenais redaktors izdevumā "Sporta Avīze" un laikrakstā "Neatkarīgā Rīta Avīze", kā arī ir sarakstījis vairāk nekā 10 grāmatas par sportu, tai skaitā "Ozo. Cilvēks uz ledus", "Pasaules čempions Serģis", "Irbe kā mūris", "Klients [ficus]", "Slazds" , "Sarauj, Latvija!".

Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu.

SKATIES ONLINE!

 

Aktuālāko informāciju par vieslekcijām vari uzzināt šeit.

Neskaidrību gadījumā sazināties ar Rūtu Kārkli, rakstot uz e-pastu: ruta.karkle@turiba.lv

18.09.2013

Komentāri

to Interesē

22.09.2013. 10:28
Bildes no 2.septembra apskatāmas gan augstskolas Draugiem.lv, gan Facebook kontā! Bildes no A.Pučes vieslekcijas tika veidotas augstskolas vajadzībām.

Interesē

21.09.2013. 21:31
Lekcija bija patiešām interesanta. :) Bet ne par to komentārs ... redzēju, ka gan šīs vieslekcijas, gan 2. sept. laikā auditorijās darbojās fotogrāfs. Kur šīs skolas dzīves bildes ir apskatāmas?

Ramona

10.09.2013. 15:34
Noteikti skatīšos/klausīšos ONLINE. Būs interesanti! Paldies par iespēju!

Nodarbību saraksts