Aktualitātes>Aicinām Tevi žurnāla B formāts komandā!

Aicinām Tevi žurnāla B formāts komandā! (3)

Vai esi radošs un aktīvs? Vai Tev patīk rakstīt vai fotografēt? Vai vēlies iegūt atlaidi „Publicitāte” studiju maksai nākamajam gadam?

Ja kaut uz vienu jautājumu vari atbildēt ar pārliecinošu „jā”, piesakies Biznesa augstskolas Turība studentu žurnāla B formāts radošajā komandā! Varēsi veidot publikācijas par noteiktām vai brīvi izvēlētām tēmām, publicēt savas fotogrāfijas, iepazīt citus radošos augstskolas studentus un daudz ko citu.

Vienlaikus, lai uzzinātu, kādas tēmas Tev šķiet saistošas un kā padarīt B formātu interesantāku, aicinām izteikt savus ierosinājumus!

Savus ierosinājumus un pieteikumu sūti līdz 6. oktobrim, rakstot uz e-pastu: dace.udre@turiba.lv

B formāts ir Biznesa augstskolas Turība studentu žurnāls, kas tiek izdots no 2005. gada. Jau piekto gadu Biznesa augstskola Turība aicina talkā arī pašus studentus žurnāla B formāts tapšanā.

Ceram uz radošu sadarbību!

25.09.2014

Komentāri

モンクレール アウトレット

08.02.2015. 23:26
どうしたの 誰、ここですべての人は共有ですなど 経験 、のでそれ故にこの読み良い気難しい ブログ%を Biznesa augstskola Turība %、私は訪問するために使用されるこのウェブページ 日常。 モンクレール アウトレット http://www.kvgn.nl/shared/moncleroutlet.html

Valentine's Day Cheap Mens 2015

22.01.2015. 09:42
Biznesa augstskola Turība Valentine's Day Cheap Mens 2015 http://lostblog.net/shop/mens-c-48.html North Face Pas Cher Enfants 2014 Nouvelle Collection http://klynndesign.com/2015vestes/north-face-pas-cher-enfants---c-3.html Canada Goose Citadel Parka Pas Cher 2014 http://klynndesign.com/2015vestes/canada-goose-citadel-parka-c-57.html 2014 Nouvelle Collection Noël Toms Womens Cordones shoes Noël Prix Plancher http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-womens-cordones-shoes-c-818.html UGG Classic Stripe Cable Knit 5822 http://badchem.com/about/ugg-classic-stripe-cable-knit-5822-c-94.html 100% authentique 2014 Noël Nike Free Cross Country http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/nike-free-cross-country-c-335.html cheap Dr Dre Beats Executive http://slgtllc.com/bydrestudio/dr-dre-beats-executive-c-6.html Nike Men Air Max Griffey 2015 Valentine's Day http://cakenj.com/2014nike/nike-men-air-max-griffey-c-192.html

Womens Air Max 24-7

22.11.2014. 23:22
I am really thankful to the owner of this web page Biznesa augstskola Turība who has shared this wonderful paragraph at here. Womens Air Max 24-7 http://james-team.ch/2014nike/womens-air-max-24-7-c-222.html

Nodarbību saraksts