Aktualitātes>Aicinām pieteikties vies-profesora Lova Sjeva Thiama lekciju kursam par Austrumāzijas biznesa vadību

Aicinām pieteikties vies-profesora Lova Sjeva Thiama lekciju kursam par Austrumāzijas biznesa vadību (4)

Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultāte aicina pieteikties lekciju kursiem, kurus vadīs vies-profesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam):

1. “East Asian Business Communication & Negotiation”. Lekciju kurss notiks no 17. februāra līdz 21.februārim (5 vakarus) plkst. 18.15 - 21.20 augstskolas C214. auditorijā.

2. "East Asian Marketing”. Lekciju kurss notiks no 24. februāra līdz 28. februārim (5 vakarus) plkst.18.15 - 21.20 augstskolas C214. auditorijā.

 

Pieteikties aicināti Biznesa augstskolas Turība studenti un citi interesenti!

Dalībnieku skaits ierobežots!

Lūgums pieteikties tikai tiem studentiem, kuri var apmeklēt 100% visas lekcijas.

Studentiem šī ir lieliska iespēja ne tikai iepazīties ar Austrumāzijas komunikāciju biznesā un mārketingu, bet arī iegūt sertifikātu par katru no lekciju kursiem pēc tā 100% apmeklējuma un gala pārbaudījuma nokārtošanas. Attiecīgi, pēc sertifikāta saņemšanas būs iespēja iegūtos kredītpunktus pārskaitīt kādā studiju programmas priekšmetā pārbaudījuma vietā, to reģistrējot fakultātē un saskaņojot ar studiju kursa docētāju.

Vēlamies informēt, ka pēc iepriekšējā lekciju kursa, kas notika pagājušā gada novembrī, dalībnieki izteica tikai labākās atsauksmes!

Bezmaksas lekciju kurss notiks angļu valodā.

Vairāk informācijas Uzņēmējdarbības vadības fakultātē.

 

Pieteikties var līdz 10. februārim Uzņēmējdarbības vadības fakultātē (A502) vai sūtot pieteikumu uz e-pastu: katrina.kondrate@turiba.lv

28.01.2014

Nodarbību saraksts