Aktualitātes>Aicina uz atkal saredzēšanos Biznesa augstskolas Turība absolventu salidojumā

Aicina uz atkal saredzēšanos Biznesa augstskolas Turība absolventu salidojumā (4)

Š. g. 9. augustā Biznesa augstskolā Turība norisināsies absolventu salidojums, kas vienkopus pulcēs ne vien sen neredzētos studiju biedrus, bet arī draugus un kolēģus, lai kopīgi dalītos atmiņās un piedzīvojumos par augstskolā aizvadītajiem studiju gadiem. Salidojumā piedalīsies arī augstskolas studentu iemīļotākā pasniedzēja Dr.sc.soc. Renāte Cāne.

Renāte Cāne jau vairākus gadus ir viena no iemīļotākajām pasniedzējām studentu vidū – liecina ikgadējās Turības studentu aptaujas rezultāti. Viņa ir ne tikai ilggadēja augstskolas docētāja, bet arī unikāla Turības absolvente. R. Cāne augstskolā ir absolvējusi četras studiju programmas un saņēmusi gan 1.līmeņa, gan bakalaura, gan maģistra, gan arī pavisam nesen, 13. jūnijā, augstskolas izlaidumā godināta ar Doktora zelta monētu, tradicionālo akadēmisko cepuri un doktora diplomu.

Augstskolas un studiju izvēles iemeslus skaidro absolvente: „Es izvēlējos Turību, jo studiju piedāvājums un vide augstskolā atbilda manām prasībām, tā arī es sāku ar 1.līmeni un secīgi turpināju līdz pat doktoram.”

Š. g. 9. augustā Turībā norisināsies absolventu salidojums, kur Renātei viennozīmīgi būs iespēja satikt daudz savu studiju biedru. „Es noteikti apmeklēšu Turības absolventu salidojumu, tas ir liels notikums un svētki, kur var satikties bijušie kursabiedri. Lai gan ar daudziem bijušajiem studiju cīņu biedriem uzturu kontaktus un daži ir kļuvuši par labiem ģimenes draugiem, pašiem vienmēr ir grūti sarīkot kopīgu sanākšanu, tāpēc jo lielāks prieks par dāvāto iespēju satikties.”

Kā stāsta komunikācijas zinātņu doktore R. Cāne, studiju laikā gūtie kontakti vienmēr noderējuši dažādās dzīves jomās, nereti gadījies šo pazīšanos izmantot arī sadzīves jautājumos. „Ja man kas nepieciešams, piemēram, tik ikdienišķa lietā kā palīdzība pārvākties, es sazinos ar mūsu studentu un absolventu attiecīga profila uzņēmumiem vai uzņēmumiem, kur strādā mūsu studenti un absolventi. Sākot jau ar sadarbību šādu sadzīvisku vajadzību nodrošināšanā un beidzot ar noslēgtiem līgumiem biznesa līmenī veidojas tāds kā Turības absolventutīkls, un salidojums būs vieta, kur šis tīklojums augs plašumā. Grūtākais salidojuma laikā noteikti būs pagūt aprunāties ar visiem, kuriem vēlos, jo esmu studējusi četros dažādos kursos, turklāt esmu arī pasniedzēja, bet ticu, ka tas izdosies. Esmu novērojusi, ka ļoti daudzi absolventi lepojas un ļoti novērtē to, ka ir absolvējuši tieši Turību. Arī es varu sevi dēvēt par savas Alma Mater patrioti un esmu lojāla augstskolai, jo mani vienmēr ir saistījusi un patikusi Turības praktiskā ievirze studijās.”

Pieteikties Biznesa augstskolas Turība absolventu salidojumam vēl var līdz 30. jūnijam.

Plašāka informācija par salidojumu un pieteikšanās nosacījumiem atrodama Biznesa augstskolas Turība mājas lapas www.turiba.lv sadaļā Absolventiem.

25.06.2014

Komentāri

コーチ 水泳

16.04.2015. 14:48
あなたは私たちにこれについての詳細を教えてもらえます? Biznesa augstskola Turība | いくつかの追加情報の詳細を見つけるために、私はのような気と思います。 コーチ 水泳 http://www.crts.edu/

jordans for sale

01.01.2015. 19:45
Hi everyone, I be familiar with YouTube video contains fewer bytes of memory due to that its quality is poor, however this YouTube video has fantastic picture quality Biznesa augstskola Turība . jordans for sale http://www.hopwc.org/th.php

バーバリー コート 女性

17.12.2014. 12:38
その絶対 輝かしいの面でYouTubeのビデオ機能、実際には いい、その品質は内事実かなりの Biznesa augstskola Turība 。 バーバリー コート 女性 http://eccolapasta.com/burberryoutlet2015.html

Nike Free TR Fit 2

28.11.2014. 16:42
Wow, what a video it is! Truly fastidious feature video, the lesson Biznesa augstskola Turība given in this video is truly informative. Nike Free TR Fit 2 http://alpina-salouf.ch/nikepaschersss/nike-free-tr-fit-2-c-318.html

Nodarbību saraksts