Aktualitātes>Aicina pieteikties bezmaksas apmācību kursam „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” Jēkabpilī

Aicina pieteikties bezmaksas apmācību kursam „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” Jēkabpilī (0)

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursi norisināsies no 2013. gada 30.  septembra līdz 2013. gada 21. oktobrim Turības Jēkabpils filiālē, Jēkabpils, Pasta ielā 1.

Apmācību kursa laikā Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē  tiks apmācīti 20 Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti un potenciālie uzņēmēji, kuri ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību, kā arī jaunie uzņēmēji, kam nepieciešama zināšanas savas inovatīvās biznesa idejas attīstībai.

Intensīvajā apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” ietilpst piecu dienu teorētiskās apmācības (apmācību kursu tēmas), kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi (apmācību programma). Studenti kursu laikā no ekspertiem uzzinās, kā attīstīt biznesa ideju, kā piesaistīt investorus, zinošus ekspertus un klientus.

Dalībai apmācību kursā var pieteikties:

  • augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību;
  • potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu, kā arī iemaņas, lai praktiski uzsāktu un attīstītu savu uzņēmējdarbību;
  • jaunie uzņēmēji, kas vēlas paplašināt savas iemaņas un stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju, uzņēmējdarbības uzsākšanas finanšu atbalsta instrumentu potenciālie un esošie klienti, kam nepieciešama zināšanu pilnveidošana savas inovatīvas biznesa idejas attīstībai.

Apmācību kursu tēmas

Apmācību programma

Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām. Dalībnieku atlases kritēriji:

  • Reāla, inovatīva biznesa ideja,
  • Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Pieteikties dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” iespējams līdz 2013. gada 27. septembrim.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Aizpildīta pieteikuma anketa. Pieteikuma anketa,
  • CV,
  • Motivācijas vēstule, pamatojot gatavību uzsākt uzņēmējdarbību.

Dokumentus ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās””  lūgums atsūtīt uz e-pastu: iveta.linina@turiba.lv


Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar  Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli.

 

Papildu informācija:

Iveta Liniņa,  projekta vadītāja
Biznesa augstskola Turība
iveta.linina@turiba.lv
26306922

Jolanta Brilte
jolanta@turiba.lv
26389103

28.08.2013

Nodarbību saraksts