Aktualitātes>Advokāta bezmaksas juridiskās konsultācijas Turības Biznesa inkubatora dalībniekiem

Advokāta bezmaksas juridiskās konsultācijas Turības Biznesa inkubatora dalībniekiem (0)

Turpmāk Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora dalībniekiem būs pieejamas bezmaksas juridiskās konsultācijas, ko sniegs Ivars Kronis – zvērināts advokāts un maksātnespējas procesu administrators ar vairāk nekā desmit gadu praktisko darba pieredzi jurisprudencē. Jaunie uzņēmēji varēs konsultēties par visa veida juridiskajiem jautājumiem, t.sk., par nomas līgumiem, preču pirkšanas pārdošanas līgumiem, pakalpojumu sniegšanas līgumiem, darba devēja un darbinieka tiesiskajām attiecībām, parādu atgūšanu.

«Ikviena jaunā uzņēmēja viens no lielākajiem izaicinājumiem ir juridiskie jautājumi, kas ir neatņemama, dažkārt pat ļoti izšķiroša, veiksmīgas uzņēmējdarbības sastāvdaļa,» konsultāciju nozīmību uzsver I. Kronis. «Mana praktiskā un akadēmiskā pieredze būs noderīga ikvienam Turības Biznesa inkubatora dalībniekam, tādējādi arvien vairāk jauno uzņēmēju iedrošinot īstenot savas ieceres!»

Par konsultācijām un citām Biznesa inkubatora sniegtajām iespējām var uzzināt, vienojoties par individuālu tikšanos ar Biznesa inkubatora vadītāju Ievu Melbārdi (e-pasts: bi@turiba.lv, mob.tālr. 26586695).

30.09.2013

Nodarbību saraksts