Aktualitātes

18.09.2013

SAF absolvente stāstīs par karjeru Vācijā (0)

Ceturtdien, 19. septembrī, pulksten 10.10 C302. auditorijā Sabiedrisko attiecību fakultātes studentiem studiju kursā „Komunikācijas vadība” par savu mūziķes karjeru Vācijā stāstīs SAF absolvente Diāna Černe.

Vairāk

16.09.2013

UVF docētāji apmāca VID darbiniekus (0)
Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes docētājas Anna Medne, Vita Zariņa un Iveta Strēle darbojas kā lektores Lietišķās informācijas dienesta organizētās apmācībās Bilances akadēmija. Vairāk

13.09.2013

STF studente Evija Racina atgriezusies no ANO PTO TedQual Studentu konsultatīvās padomes tikšanās Anglijā (2)

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Evija Racina šonedēļ  atgriezusies no ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual 2013. gada vasaras nogalē izveidotās Studentu konsultatīvās padomes tikšanās.

Vairāk

12.09.2013

Aicinām pieteikties intensīvam apmācību kursam par uzņēmējdarbību (0)
Vai vēlies kļūt par veiksmīgu uzņēmēju? Vai esi gatavs satikt reālus uzņēmumu vadītājus un uzzināt, kā īstenot uzņēmējdarbību mūsdienu konkurences apstākļos? Ja Tava atbilde ir apstiprinoša, tad piesakies divu nedēļu ERASMUS intensīvās apmācības kursam. Vairāk

12.09.2013

„SP Formāts” septembra numurs ir klāt! (0)

Pavisam svaiga izdevuma veidā, jauno studiju gadu uzsākot, sveicienu Tev sūta arī „SP Formāts” radošā komanda! Tā kā pirmā studiju nedēļa nu jau aizvadīta un studiju process šim semestrim nedaudz iepazīts, aicinām izmantot brīvo laiku, lasot svaigāko Turības Studējošo pašpārvaldes (BAT SP) izdevumu „SP Formāts”!

Vairāk

12.09.2013

Praktisko studiju studenti mācās no vienaudža Roberta Kaufiņa biznesa pieredzes (1)

Vakar, 11. septembrī, Biznesa augstskolā Turība Biznesa inkubatorāviesojās jaunais un daudzsološais uzņēmējs Roberts Kaufiņš (24), kurš ar savu pieredzi biznesā iepazīstināja Uzņēmējdarbības vadības fakultātes Praktisko studiju studentus.

Vairāk

11.09.2013

Uzbekistānas Pārtikas tehnoloģijas koledžas studenti Turībā gatavo uzbeku nacionālo ēdienu - plovu (0)
Šodien, 11. septembrī, Biznesa augstskolā Turība viesojas Uzbekistānas Pārtikas tehnoloģijas koledžas studenti un pasniedzēji, lai topošajiem speciālistiem, mācībspēkiem un citiem interesentiem demonstrētu Uzbekistānas nacionālā un iedzīvotāju vidū iecienītākā ēdiena – plova – tapšanas procesu. Vairāk

11.09.2013

Svinīgi atklās studiju gadu Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē (0)

Sestdien, 14. septembrī, Brīvības ielā 29, Talsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu uzsāks Biznesa augstskolas Turība Talsu filiāles studenti. Arī šogad Talsos augstu popularitāti interesentu vidū saglabā studiju programmas Finanses un grāmatvedība un Tiesību zinātnes, kam seko arī filiālē piedāvātā studiju programma Mārketings un tirdzniecība.

Vairāk

10.09.2013

Intervija ar Ināru Pētersoni žurnālā "Bilance" (0)

Intervija ar Turības maģistranti un Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores pienākumu izpildītāju Ināru Pētersoni žurnāla „Bilance” jaunākajā numurā.

Vairāk

10.09.2013

Turības izdevniecība izdevusi Ligitas Zīlītes grāmatu "Personāla vadība un socionika" (1)

Nule kā izdota Biznesa augstskolas Turība lektores Dr.sc.administr. Ligitas Zālītes grāmata "Personāla vadība un socionika". Grāmata ikvienam interesentam pieejama Turības izdevniecībā un bibliotēkā.

Vairāk

10.09.2013

Pieteikšanās ISIC kartei tagad notiek elektroniski BATIS (2)
Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar Swedbank visiem studentiem piedāvā bez maksas iegūt ISIC karti, kas ir vienīgā starptautiski atzītā studenta identifikācijas karte un sniedz iespēju jebkuram studentam, pasniedzējam, jaunietim droši ceļot, izdevīgi iepirkties, uzzināt ko jaunu un vienkārši būt brīvam! Vairāk

09.09.2013

Par valsts finansēto stipendiju piešķiršanu (0)
Ar Biznesa augstskolas Turība rektora 2013. gada 4. septembra rīkojumu Nr.831/1 izveidotā komisija pieņēma lēmumu par valsts finansēto stipendiju piešķiršanu. Vairāk

09.09.2013

Līdz 14.septembrim turpinās pieteikšanās neklātienes un vakara studijām Biznesa augstskolā Turība (17)

Vēl joprojām iespējams pieteikties neklātienes un vakara studijām Biznesa augstskolā Turība. Studēt gribētāji, kuri vēl tikai gatavojas iestāties bakalaura un maģistra studiju programmās, tiek gaidīti augstskolā līdz pat 14. septembrim.

Vairāk

09.09.2013

Svinīgi atklāts studiju gads Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē (0)
Sestdien, 7. septembrī, L. Paegles ielā 1, Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās, jauno studiju gadu studentiem atklāja Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Savus studentus, kas šogad uz pirmo studiju dienu bija sapulcējušies kuplā skaitā, sveica filiāles vadītāja Gita Janševica un pasniedzēji. Vairāk

09.09.2013

Studijas sākas arī Turības Jēkabpils filiālē (0)

Sestdien, 7. septembrī, Pasta ielā 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles studenti. Kā stāsta jaunā filiāles vadītāja Zanda Skutele, kura savus amata pienākumus uzsāka līdz ar jaunā studiju gada sākumu, Jēkabpils filiālē studijas uzsāka 16 jauni studenti, kuri apgūs jurista palīga specialitāti.

Vairāk
/ 133

Nodarbību saraksts