Aktualitātes

09.09.2013

Studijas sākas arī Turības Jēkabpils filiālē (0)

Sestdien, 7. septembrī, Pasta ielā 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas telpās, jauno studiju gadu uzsāka Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles studenti. Kā stāsta jaunā filiāles vadītāja Zanda Skutele, kura savus amata pienākumus uzsāka līdz ar jaunā studiju gada sākumu, Jēkabpils filiālē studijas uzsāka 16 jauni studenti, kuri apgūs jurista palīga specialitāti.

Vairāk

06.09.2013

Svinīgi atklās studiju gadu Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē (0)
Sestdien, 7. septembrī, plkst. 10.00-12.00 Rīgas ielā 50, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas telpās jauno studiju gadu atklās studentiem Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē. Vairāk

05.09.2013

Turība sadarbībā ar LIAA organizē seminārus vidusskolēniem par inovatīvo uzņēmējdarbību (0)
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība organizē seminārus skolēniem. Apmācības notiek visā Latvijā no 1. septembra līdz 1. novembrim. Vairāk

04.09.2013

Studējošo pašpārvalde: Kļūsti par buddy kādam no Turības ārzemju studentiem! (0)

Ir sācies jauns studiju gads Biznesa augstskolā Turība un studijas pie mums ir uzsākuši vairāk nekā 200 ārvalstu studenti. Ikvienam no viņiem ir jāaprod ar jaunu valsti, jaunu kultūru, jauniem cilvēkiem un jaunu studiju vidi, tāpēc Studējošo pašpārvalde aicina Tevi kļūt par draugu jeb badiju kādam no mūsu ārzemju studentiem.

Vairāk

02.09.2013

Turības pirmā studiju gada bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu studenti sacentīsies par naudas balvu 20 000 EUR (7)

Lai arī uzņemto pirmā studiju gada bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu studentu skaits nav sasniedzis konkursā noteikto un sākotnēji izsludinātais konkurss zaudējis spēku, augstskola paziņo, ka konkurss notiks un ikvienam būs iespēja pretendēt uz līdz šim lielāko izsludināto naudas balvu Latvijā - 20 000 EUR - savas idejas īstenošanai.

Vairāk

02.09.2013

Sveiciens visiem Biznesa augstskolas Turība studentiem! (1)

Šodien, 2. septembrī, Biznesa augstskolas Turība studentiem sākas 2013./2014.studiju gada nodarbības!

Vairāk

30.08.2013

Palīdzi izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo! (7)

Aicinām iesaistīties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē logo vērtēšanā! Izdari savu izvēli, nobalso par kādu no logo variantiem un palīdzi žūrijai izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo!

Vairāk

28.08.2013

Aicina pieteikties bezmaksas apmācību kursam „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” Jēkabpilī (25)

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. 

Vairāk

27.08.2013

Lekciju saraksti ir publicēti! (20)

Informējam, ka jaunā studiju gada nodarbību saraksti  pirmajām mācību nedēļām ir pieejami BATIS! Pirmā kursa studenti lekciju sarakstus var aplūkot Turības mājaslapas sadaļā Nodarbību saraksti.

Vairāk

26.08.2013

Studiju gada atklāšanas svētki 1.kursa studentiem (63)
Sveiciens visiem studentiem, jo sevišķi tiem, kas par tādiem kļūs tikai šogad! Uzsākot sadarbību, ļoti svarīga ir veiksmīga iepazīšanās, tādēļ vēlamies aicināt Tevi 2. septembrī 1. konferenču zālē (atrodas centrālā korpusa augšējā stāvā) uz Biznesa augstskolas Turība 1. kursa studentu studiju atklāšanas svētkiem!
Vairāk

23.08.2013

Pasniedzēji un topošie uzņēmēji iekārto atpūtas vietu pie Gaujas (6)

Šodien, 23. augustā, Biznesa augstskolas Turība Praktisko studiju studenti un pasniedzēji Gaujas upes posmā starp Jāņrāmi un Cēsīm tūristu apmetnē „Lenči”, kas atrodas netālu no Ērgļu klintīm, veiks dabas ekoremontu un iekārtos atpūtas vietu – būvēs soliņus, galdu un atkritumu tvertnes – atpūtas brīžiem.

Vairāk

22.08.2013

Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar AS Diena piedāvās studijas žurnālistikā (46)

Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt specializācijas Žurnālistika realizāciju studiju virzienā „Informācijas un komunikācijas zinātnes” sākot no 2013./2014. studiju gada.

Vairāk

22.08.2013

STF studente Evija Racina apstiprināta dalībai ANO PTO TedQual Studentu konsultatīvajā padomē (8)
Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Evija Racina izvēlēta dalībai ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual izveidotajā Studentu konsultatīvajā padomē. E. Racinas uzdevums kopā ar citiem studentiem no visas pasaules būs paust  savu viedokli un veicināt savstarpēju pieredzes apmaiņu. Vairāk

19.08.2013

Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam (74)
Kā skaidro Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone, „Turības priekšrocība ir iespēja reflektantus, kuri vidējo izglītību ieguvuši šogad un vēl tikai gatavojas pieteikties studijām, uzņemt līdz pat vasaras beigām. Tie studētgribētāji, kuri vēlas iestāties koledžas, maģistra un doktora studiju programmās, par papildu samaksu studijām var pieteikties arī pēc 31. augusta”. Vairāk

19.08.2013

Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs (147)

Kaut arī lielākajā daļā augstskolu uzņemšana 2013./2014. studiju gadam tuvojas noslēgumam, Biznesa augstskolas Turība filiāles Liepājā, Cēsīs, Talsos, Jēkabpilī gaida jaunos studentus līdz pat vasaras beigām, 31. augustam.  Piesakoties studijām līdz 25. augustam, studijas iespējams uzsākt par zemāku studiju maksu.

Vairāk
/ 131

Nodarbību saraksts