Aktualitātes>23. oktobrī notiks Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa vieslekcija „Mācība par personīgo meistarību”

23. oktobrī notiks Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa vieslekcija „Mācība par personīgo meistarību” (10)

Ceturtdien, 23. oktobrī, plkst.17.30, Biznesa augstskolas Turība C214. auditorijā norisināsies vieslekcija „Mācība par personīgo meistarību”. Vieslekciju vadīs Indra Melbārde – M.A. NLP, sertificēta NLP trenere, praktizējošs koučs, sertificēta Eriksona hipnozes speciāliste, Personības pilnveidošanas centra valdes priekšsēdētāja un Artūrs Zeltiņš – M.A. NLP, sertificēts NLP treneris, praktizējošs koučs, Personības pilnveidošanas centra valdes loceklis.

Vieslekcijas laikā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) – mācība par veiksmīgu cilvēku stratēģijām.
  • Apziņas un zemapziņas loma cilvēka dzīvē.
  • Dzīves līdzsvara princips.
  • Uz rezultātu vērsta domāšana. Pozitīvas pasaules uztveres pamatprincipi.

Aicināts ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu.

Vieslekciju būs iespējams skatīties online!

 

22.10.2014

Komentāri

BandarQ

20.07.2017. 19:04
Its so freaking awesome. Thanks for sharing with us.

コーチ 水泳

03.04.2015. 14:57
I have read so many Biznesa augstskola Turība regarding the blogger lovers however this article is really a nice piece of writing, keep it up. コーチ 水泳 http://www.cyclo-club.com

jackson

19.02.2015. 16:51
I grew up in a world where you were kingly of the summons of your hands. Viewing your exude plus/ hard order at something made it sweet to flavor the outcome. Immediately, midst the appearance of such services as professional essay writing services by trustessaywriting, numerous so called ‘writers’ are losing their finesse hiding aft these services. It’s a stain.

Pas Cher Air Jordan 3.5 2015

12.02.2015. 02:54
That actually a pleasant YouTube movie stated within this article Biznesa augstskola Turība regarding how to write a article, therefore i got clear idea from here. Pas Cher Air Jordan 3.5 2015 http://www.alpina-salouf.ch/cheapnikeshoessss/air-jordan-3.5-c-391.html

バーバリー  ストール

19.01.2015. 17:27
まで何に毎1、内容|この時現在既存 ウェブサイト%が Biznesa augstskola Turība %は本当に本当に 素晴らしい人体験のために良い仕事の仲間|知識}を、よく、{素敵を維持する。 バーバリー  ストール http://www.sdbor.edu/main/burberryoutlet.html

フェラガモ アウトレット

18.01.2015. 00:30
どうしたの 誰、私はあなたがここに%を楽しんでいることでしょう Biznesa augstskola Turība %を見て確信していますこの 陽気 ビデオレッスン。 フェラガモ アウトレット http://www.phuketthairestaurant.net/ferragamo.html

バーバリーアウトレット

15.01.2015. 22:59
まで何に毎1、内容|この時現在既存 ウェブサイト%が Biznesa augstskola Turība %は本当にある すばらしい人体験のために良い仕事の仲間|知識}を、よく、{素敵を維持する。 バーバリーアウトレット http://www.tfo.org/CFIDE/burberrymuffler.html

Cheap Adidas Stan Smith

12.12.2014. 11:47
Biznesa augstskola Turība Cheap Adidas Stan Smith http://universitiesinchina.net/adidasshoes/adidas-stan-smith-c-26.html Air Jordan 3 Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/air-jordan-3-c-388.html 100% authentique 2014 Noël Toms Mens Stripe shoes http://alpina-salouf.ch/airjordan/black-friday-toms-mens-stripe-shoes-c-814.html Christmas 2014 Nike Men Nike Free Run On Sale http://cakenj.com/airmax/nike-men-nike-free-run-c-119.html 2014 New Overear Studio 2.0 sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/2014-new-overear-studio-2.0-c-41.html Dr Dre Beats Wireless sale http://harisafafihijab.com/monsterbeats/dr-dre-beats-wireless-c-2.html Nike Women Air Jordan Six Rings Christmas 2014 http://cakenj.com/airmax/nike-women-air-jordan-six-rings-c-87.html Nike Free TR Twist Femme Noël Pas Cher http://alpina-salouf.ch/cheapnikeshoesss/nike-free-tr-twist-femme-c-338.html

Cyber Monday 2014 Ugg Fox Fur Boot sale sale

27.11.2014. 00:47
Link exchange is nothing else except it is just placing the other person web site Biznesa augstskola Turība link on your page at suitable place and other person will also do similar in favor of you. Cyber Monday 2014 Ugg Fox Fur Boot sale sale http://msmacrt.com/cheapuggboots/ugg-fox-fur-boot-sale-c-42.html

Black Friday Nike Free 4.0 V2

15.11.2014. 01:36
Now I am ready to do my breakfast, once having my breakfast coming yet again to read more news Biznesa augstskola Turība . Black Friday Nike Free 4.0 V2 http://africrafts.co.za/airjodan/nike-free-4.0-v2-c-249.html

Nodarbību saraksts