Aktualitātes>2015>Marts

Marts 2015

11.03.2015

Stipendijas zināšanu apmaiņas veicināšanai ar ASV (0)
Līdz aprīlim studenti, absolventi, zinātnieki, kā arī nevalstiskās un izglītības organizācijas aicinātas pieteikties Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijām un atbalsta programmām, kas veicina zināšanu apmaiņu starp Baltijas valstīm un ASV. Vairāk

09.03.2015

Biznesa augstskolas Turība studenti piedalās tūrisma profesionāļu konferencē (0)

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes maģistra studiju programmas „Tūrisma stratēģiskā vadība” studenti apmeklēja starptautisko tūrisma izstādi „ITB” Berlīnē un piedalījās īpašajā konferences programmā - ITB Convention.

Vairāk

06.03.2015

Biznesa augstskolā Turība noritēja diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?” (1)

5. martā Biznesa augstskolā Turība norisinājās augstskolas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotā starptautiskā diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?”.

Vairāk

06.03.2015

Studējošo pašpārvalde aicina apmeklēt semināru par studiju darba rakstīšanu (0)

Biznesa augstskolas Turība studējošo pašpārvalde sniedz Tev iespēju iepazīties ar studiju darba rakstīšanas procesu, kas norisināsies 18. martā plkst. 17.20 C321. auditorijā.

Vairāk

06.03.2015

Studējošo pašpārvalde: Pavasara pirmais “SP Formāta” numurs ir klāt! (0)

Jaunākajā numurā lasiet atskatu par Sporta konferenci un iedvesmojaties! Rakstā Tu vari smelties iedvesmojošas atziņas no konferences „Mīli sevi! Sporto un ēd veselīgi!” dalībniekiem.

Vairāk

06.03.2015

Projekts ''Radām novadam''- iespēja biznesa idejām bagātiem studentiem (0)

Projekta ''Radām novadam'' sniedz iespēju studentiem realizēt biznesa idejas 17 Latvijas novados. Studentiem tā ir lieliska iespēja ne tikai iegūt pieredzi un jaunus kontaktus, bet arī pretendēt uz balvu un grantu fondu (kopējais balvu fonds - 50 000 EUR).

Vairāk

05.03.2015

Aicina apmeklēt vieslekciju „Tiešsaistes datu vākšana un analīze izmantojot Webropol: Ziemeļvalstu pieredze un pielietojuma piemēri” (0)

6. martā plkst. 18.15 Biznesa augstskolā Turība norisināsies vieslekcija „Tiešsaistes datu vākšana un analīze izmantojot Webropol: Ziemeļvalstu pieredze un pielietojuma piemēri”.

Vairāk

04.03.2015

Konkursa „Biznesa nakts” dalībnieki prezentē savas biznesa idejas (0)

5. un 6. martā Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā norisināsies realitātes šova cienīgs konkurss „Biznesa nakts”. Konkursa ietvaros 15 radošas un apņēmības pilnas komandas divdesmit četru stundu laikā izstrādās biznesa idejas, radot risinājumu vienai no piedāvātajām problēmsituācijām, un cīnīsies par konkursa galveno balvu – 700 EUR naudas balvu no Swedbank.

Vairāk

04.03.2015

Viesprofesors no Singapūras uzņēmējdarbības vadības maģistrantūras studentiem vada lekciju kursu „East Asian Business” (0)

No 2. marta līdz 20. martam Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes maģistrantūras studentiem notiek lekciju kurss „East Asian Business”, kuru vada viesprofesors no Singapūras – Lovs Sjevs Thiams (Low Siew Thiam).

Vairāk

03.03.2015

Izsludināta aptauja „Latvijas gada monēta 2014” (0)

Latvijas Banka sadarbībā ar vairākiem partneriem no 3. līdz 24. martam rīko ikgadējo aptauju "Latvijas gada monēta", kas ir būtiskākais gada notikums Latvijas numismātikā, jo sniedz sabiedrības vērtējumu par paveikto kolekcijas monētu jomā – kādas tēmas, mākslinieciskie risinājumi tai šķiet pievilcīgākie.

Vairāk

02.03.2015

5. martā Turībā notiks starptautiska diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?” (1)

5. martā plkst. 14.00 Biznesa augstskolā Turība norisināsies augstskolas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkota starptautiska diskusija „Vai tautas vēlēts prezidents?”.

Vairāk

02.03.2015

Piedalies Projektu vadības čempionātā 2015 (0)

Ja tu esi students un tevi interesē projektu vadība, tad šis čempionāts ir domāts tieši tev! Ar Swedbank atbalstu jau piekto gadu Latvijā norisināsies IPMA Young Crew Latvia organizētais Projektu vadības čempionāts studentiem, kurā tiek aicināts piedalīties ikviens, kurš studē vai interesējas par projektu vadību.

Vairāk

02.03.2015

Norisināsies Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos (0)

Prakse.lv ar prieku informē, ka šogad jau 8. gadu tiek rīkota Atvērto durvju nedēļa uzņēmumos, kura šogad notiks no 13.-17. aprīlim.

Vairāk

02.03.2015

DEMOLA aicina pieteikties dalībai pavasara sezonas projektos (0)

DEMOLA ir no Somijas pārņemts koncepts, kas strādā kā platforma, kur satiekas uzņēmēji un studenti. Uzņēmēji iesniedz savus problēmjautājumus, sagaidot inovatīvus un neparastus risinājumus ar svaigu skatu no malas, savukārt, studenti jauktās komandās strādā un meklē radošus risinājumus reāliem nozaru izaicinājumiem.

Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts