Aktualitātes>2014>Maijs

Maijs 2014

15.05.2014

21. maijā plkst. 10.00 Turībā norisināsies Aigara Rostovska vieslekcija (0)

Trešdien, 21. maijā, plkst 10.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā notiks Aigara Rostovska vieslekcija, kurā viņš dalīsies pieredzē par uzņēmējdarbības iespējām Irānā.

Vairāk

15.05.2014

TURID projekta dalībnieki izstrādā ieteikumus Gaujas Nacionālā parka turpmākai attīstībai (0)
No 5. līdz 9. maijam Ungurmuižu par savu naktsmītni sauca 24 NordPlus TURID projekta dalībnieki (studenti un pasniedzēji) no Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas un Latvijas. Trīs aizraujošas dienas tika pavadītas dažādās aktivitātēs Gaujas Nacionālajā parkā. Projekta tēma bija par sadarbību tūrisma uzņēmumu vidū un vairāku aktivitāšu apvienojumu kā tūrisma produktu. Vairāk

15.05.2014

Rīgā tiekas mediju pētnieki uz gadskārtējo Eiropas Žurnālistikas observatorijas konferenci (0)

Šī gada 15. un 16.maijā Rīgā, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē un Biznesa augstskolā Turība, gadskārtējā Eiropas Žurnālistikas observatorijas (EJO) konferencē tiekas mediju pētnieki no vairāk nekā desmit Eiropas valstīm un ASV.

Vairāk

14.05.2014

Darba devēj, iesaki 32 850 absolventiem – KO un KUR mācīties! (0)

Jau ceturto gadu Latvijas Darba devēju konfederācija sadarbībā ar karjeras portālu Prakse.lv un darba devējiem aicina veidot Uzņēmumu ieteiktāko skolu un studiju TOPu. Tā ietvaros ikvienam darba devējam līdz 12.jūnijam ir iespēja portālā Prakse.lv ieteikt, kādas profesijas jauniešiem vērts apgūt un kur to vislabāk darīt, lai kļūtu par darba tirgū pieprasītiem profesionāļiem.

Vairāk

14.05.2014

Turības izdevniecībā jauna grāmatu sērija „Uz zaļa zara” par izciliem un leģendāriem Latvijas uzņēmējiem (0)

Līdz ar 2014. gadu Biznesa augstskolas Turība Izdevniecība uzrunā Latvijas lasītājus ar jaunu, vēsturisku, patriotisku un personisko iniciatīvu un uzņēmējdarbības garu popularizējošu grāmatu sēriju „Uz zaļa zara”. 

Vairāk

13.05.2014

Turības Atvērto durvju dienā stāstīs par praktisko studiju nozīmīgumu (0)

Ceturtdien, 15. maijā, plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība organizē Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājumus par studiju procesu un studentu dzīvi šajā augstskolā.

Vairāk

13.05.2014

Turības bibliotēka dāvanā saņem grāmatu ''Sniega Bumba. Vorens Bafets un dzīves bizness'' (0)

Biznesa augstskolas Turība bibliotēka dāvinājumā saņēmusi izdevniecības „Zvaigzne ABC” un biržas NASDAQ OMX Riga kopīgi latviešu valodā izdoto grāmatu ''Sniega Bumba. Vorens Bafets un dzīves bizness'', kurā aprakstīta leģendārā amerikāņu investora un filantropa Vorena Bafeta dzīve un akciju investīciju pamatprincipi.

Vairāk

12.05.2014

Var pieteikties Eiropas Parlamenta vēlēšanu novērošanai (0)

Gatavojoties 24. maija Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām, darbu sācis Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) mācību portāls, kurā vēlētāji un citi interesenti neklātienē var iepazīties ar vēlēšanu un balsu skaitīšanas kārtību vēlēšanu iecirkņos, bet pēc kursa apguves pieteikties par brīvprātīgajiem vēlēšanu novērotājiem. EP vēlēšanu novērošanai iespējams pieteikties līdz 22. maijam.

Vairāk

12.05.2014

Jelgavā notiks „Studentu dienas 2014” (0)

13. un 14. maijā Jelgavā jau 21. gadu norisināsies festivāls “Studentu dienas”, kas savā pozitīvo emociju virpulī spēs iekļaut ikvienu studentijai piederošu jaunieti. Kā allaž, svētki tiks aizvadīti dažādu kultūras, sporta un izglītības pasākumu ielenkumā, bet noslēguma koncertā Zemgales Olimpiskā centra skatuvi pieskandinās izcils tautā iemīļotu grupu salikums.

Vairāk

10.05.2014

Konkurss "Vide inovācijām Latvijā" (0)

Lai mudinātu studentus izzināt inovācijas jēdzienu, tā nozīmi, un atklātu tiem jaunas perspektīvas attiecībā uz iespējām inovāciju jomā, Latvijas augstskolu studenti aicināti piedalīties projektu konkursā "Vide inovācijām Latvijā", pretendējot uz godalgu 700 eiro apmērā.

Vairāk

09.05.2014

Gada labākais skolēnu mācību uzņēmums – „Koka tauriņi” no Jelgavas (0)

Biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija Jauno uzņēmēju dienā, 7. maijā, Valsts mēroga finālā tika izvērtēti un apbalvoti labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) un biznesa plāni. Pasākumu atklāja Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

Vairāk

09.05.2014

10. maijā Turībā nebūs pieejams karstais ūdens (0)

Informējam, ka sakarā ar karstā ūdens akumulācijas tvertņu maiņu katlu mājā sestdien, 10. maijā, no plkst. 8.00 līdz darbu pabeigšanai (apt. plkst. 22.00) Biznesa augstskolas Turība telpās nebūs pieejams karstais ūdens.

Vairāk

09.05.2014

Iespēja piedalīties Latvijas – Francijas ekonomikas forumā (0)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina pieteikties dalībai Latvijas- Francijas ekonomikas forumā, kas norisināsies šā gada 22. maijā Rīgā.

Vairāk

09.05.2014

Svinīgā gaisotnē aizvadīts Panākumu Universitātes un Jauno profesionāļu radošo darbnīcu konkurss un pirmais izlaidums (0)
Vakar, 8. maijā, Biznesa augstskolā Turība telpās norisinājās vērienīgs pasākums, kurā tika noskaidroti tie programmas Panākumu Universitāte un Jauno profesionāļu radošo darbnīcu dalībnieki, kuri varēs turpināt studijas Biznesa augstskolā Turība bez maksas vai ar 25% studiju maksas atlaidi. Vairāk

08.05.2014

Starptautiskās sabiedrisko attiecību asociācijas prezidente strādās ar Latvijas studentiem (0)
No 30. maija līdz 1. jūnijam Amatas novada Drabešu internātpamatskolā notiks Dinamiskās Domas Darbnīca, kas devīto gadu pēc kārtas vienos komunikācijas studentus, sabiedrisko attiecību un reklāmas profesionāļus un uzņēmējus.  Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts