Aktualitātes>2014>Novembris

Novembris 2014

12.11.2014

STF studenti viesojas Madonas tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumos (0)

Uzcītīgie un izturīgie Starptautiskā tūrisma fakultātes pirmā kursa studenti, abpusēji vienojoties ar pasniedzēju R. Žvals, lekciju kursa ,,Tūrisms un viesmīlība” ietvaros devās mācību ekskursijā ar mērķi praktiski iepazīties ar Latvijas ziemas galvaspilsētas Madonas un Ērgļu viesmīlības uzņēmumu darbību.

Vairāk

12.11.2014

STF studenti piedalās talkā Bērnu klīniskajā slimnīcā (0)

Šogad talka norisinājās 31. oktobrī, kur  īpašu atsaucību demonstrēja ārvalstu studenti, kas kopā ar kursa biedriem no Latvijas čakli strādāja un no lapām attīrīja slimnīcas teritoriju Olīvu ielā.

Vairāk

11.11.2014

Svinēsim Latvijas dzimšanas dienu arī Turībā! (0)

Par godu valsts svētkiem – Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas 96.  gadadienai – no 11. līdz 18. novembrim Biznesa augstskola Turība aicina Latvijas svētkus ienestu arī augstskolas telpās, būt vienotiem, patriotiskiem un godināt šo mums visiem tik nozīmīgo jubileju, tāpēc šogad saviem studentiem un darbiniekiem sarūpējusi pie apģērba piespraužamas lentītes Latvijas valsts karoga krāsās.

Vairāk

11.11.2014

Izsludināts konkurss par apmaksātu praksi “McCANN Consulting” komunikācijas studentiem (0)
Komunikācijas vadības konsultāciju uzņēmums “McCANN Consulting” komunikācijas studentiem piedāvā iespēju iegūt praktiskās zināšanas “McCANN Consulting talantu skolā” un pēc tam aģentūrā iziet apmaksātu praksi. Vairāk

11.11.2014

Absolventiem: Lasi novembra a-formāta ziņu lapas! (0)

Nenoliedzami novembris ir patriotiskākais gada mēnesis, kad katrs latvietis jūtas pacilāts. Rudenī laiks kļūst aizvien tumšāks un drēgnāks, bet tas ir iemests iedegt sveces un sildīties ģimenes lokā vai draugu kompānijā.  Novembrī novēlam sajust Latviju sirdī un aicinām pie mēteļa atloka piespraust sarkanbaltsarkano lentīti, tā vēlreiz apliecinot savu mīlestību pret Latviju.

Vairāk

11.11.2014

Komunikācijas fakultātes dekāns piedalās DEMOLA žūrijā (0)

Komunikācijas fakultātes dekāns, Dr.sc.soc. Andris Pētersons ir uzaicināts žūrijā, kas vērtēs sešu augstskolu studentu komandu darbu projekta DEMOLA Latvija posmā. Posma darbu skate notiks Rīgas domē 12. novembrī, bet fināls – 11. decembrī.

Vairāk

11.11.2014

Darba laiki svētkos (0)

Uzzini par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, Cafe Turība, ēdnīcas Nīke-E darba laikiem svētkos. Priecīgus Latvijas svētkus!

Vairāk

10.11.2014

Konkurss labākajiem 2014. gada jaunajiem tulkotājiem (0)

Biznesa augstskolas Turība (BAT) studentiem ir iespēja apliecināt savu valodu kompetenci, piedaloties jauno tulkotāju konkursā. Konkursu organizē valodu skola „Skrivanek Baltic” sadarbībā ar deviņām Latvijas augstskolām, tai skaitā Biznesa augstskolu Turība.

Vairāk

10.11.2014

Komunikācijas studenti aicināti pietiekties mācību ekskursijai uz Ministru kabinetu (0)
Komunikācijas fakultātes studenti aicināti doties mācību ekskursijā uz LR Ministru kabinetu un Valsts kanceleju. Mācību ekskursija notiks trešdien, 12. novembrī, plkst. 10.00 Rīgā, Brīvības bulvārī 36. Vairāk

07.11.2014

Studējošo pašpārvalde: Novembra “SP Formāts” vēstī – uzvarētāji, siltās zemes… (0)

Novembris, kad gandrīz visiem kokiem lapas jau nobirušas, kad ielas paliek tukšākas, kad pazūd pierastā lapu čaboņa un gaiss piepildās ar savādu, tumšu klusumu… Laiks apsēsties siltumā, pie karstas tējas tases, ieelpot ingvera, dzērveņu un medus veldzējošo aromātu un apskatīties, kas jauns novembra “SP Formāta” numurā.

Vairāk

07.11.2014

Studējošo pašpārvalde: Tu esi daļa no Latvijas! (0)

Gaidot Latvijas svētkus, piedāvājam arī Tev sajust patriotiskās jūtas, tāpēc no 10. līdz 14. novembrim Latvijas nedēļas ietvaros Biznesa augstskolā Turība norisināsies dažādas aktivitātes patriotiskās noskaņās.

Vairāk

06.11.2014

Turības profesoram Guntim Zemītim tiks piešķirts Latvijas Republikas valdības augstākais apbalvojums (1)

Biznesa augstskolas Turība profesoram un vēsturniekam Dr.hist. Guntim Zemītim tiks piešķirts Latvijas Republikas valdības augstākais apbalvojums – Ministru kabineta balva.

Vairāk

06.11.2014

Komunikācijas fakultātes pirmā kursa studenti aicināti piedalīties preses konferences simulācijas spēlē (1)

Pirmdien, 10. novembrī, pulksten 18.15 Biznesa augstskolas Turība TV studijā notiks preses konferences simulācija, ko organizēs Komunikācijas fakultātes studenti. Viss notiks kā dzīvē - konference tiks filmēta, savukārt studenti varēs iejusties žurnālistu lomā. Kā treneri pieaicināti Komunikācijas fakultātes absolventi.

Vairāk

06.11.2014

Piesakies Austrijas Republikas stipendijām 2015./2016. akadēmiskajam gadam (0)

Austrijas Starptautiskās sadarbības izglītībā un pētniecībā aģentūras tīmekļa vietnē atrodama Austrijas stipendiju datu bāze vācu un angļu valodā, kurā Latvijas studenti un akadēmiskais personāls var atrast informāciju par Austrijas stipendijām 2015./2016. akadēmiskajam gadam.

Vairāk

06.11.2014

Aicina apmeklēt sertificēta kouča Gunāra Ķīša praktisko semināru „Ievads koučingā un tā izmantošana uzņēmējdarbībā” (3)

Trešdien, 12.novembrī, plkst. 11.50 Biznesa augstskolā Turība norisināsies praktiskais seminārs „Ievads koučingā un tā izmantošana uzņēmējdarbībā”.

Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts