Aktualitātes>2013>Augusts

Augusts 2013

14.08.2013

Uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2013./2014. studiju gadam (25)
Publicēti uzņemšanas konkursa un konkursa uz budžeta vietām un stipendijām rezultāti 2013./2014. studiju gadam. Vairāk

13.08.2013

Jurisprudences speciālisti nepieciešami katrā uzņēmumā, valsts iestādē un organizācijā (0)
Latvijā liela daļa studentu izvēlas apgūt zinības jurista profesijā un pēc tam arī veiksmīgi virzās pa karjeras kāpnēm. Viens gan jāatceras, – tam, kurš vēlas iegūt labi apmaksātu un prestižu darbu juridiskajā jomā, ļoti svarīgi ir iegūt ne tikai 1.līmeņa un bakalaura grādu, bet vēl augstāka līmeņa izglītību. Vairāk

13.08.2013

Turības karsējkomanda meklē jaunu komandas treneri! (0)

BK “BA Turība” karsējkomanda jaunajā sezonā aicina pievienoties jaunu komandas treneri – deju un kustību pasniedzēju!

Vairāk

13.08.2013

Erasmus studenti mācās latviešu valodu (0)

Šonedēļ Biznesa augstskolā Turība divdesmit jaunieši no Vācijas, Turcijas, Spānijas un Polijas sāka apmeklēt trīs nedēļu intensīvos latviešu valodas kursus. Intensīvie valodas kursi EILC (ERASMUS Intensiv Language courses) ir iespēja apgūt latviešu valodas pamatus tiem jauniešiem, kuri Erasmus programmā studēs noteiktu laiku kādā no Latvijas augstskolām.

Vairāk

12.08.2013

Turības komanda gūst panākumus pirmajās Uzņēmēju sporta spēlēs (0)
Labā noskaņojumā no pirmajām Uzņēmēju sporta spēlēm atgriezusies mūsu augstskolas komanda. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Darba devēju konfederācijas organizētajā pasākumā 17 komandu konkurencē mūsējie izcīnīja 1. vietu traktora vilkšanā Vairāk

12.08.2013

Turības absolventes pētījumā noskaidrots, ka Aglonas reliģiskie svētki rada pozitīvu ietekmi uz ekonomisko attīstību (0)
Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes absolvente Edīte Šņepste savā maģistra darbā „Aglonas reliģisko svētku ietekmes novērtējums” noskaidrojusi, ka Latvijā viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem Aglonas reliģiskie svētki ieņem būtisku lomu valsts ekonomikas attīstībā. Vairāk

07.08.2013

Papildu informācija par Praktiskajām studijām Biznesa inkubatorā (0)
Interesenti, kuri gatavojas uzsākt studijas Biznesa augstskolas Turība īstenotajās Praktiskajās studijās Biznesa inkubatorā un vēlas iegūt detalizētu informāciju par studiju procesu, laipni aicināti sazināties ar idejas autoru un Turības Attīstības padomes priekšsēdētāju Aigaru Rostovski un Praktisko studiju Biznesa inkubatorā vadītāju, Turības Attīstības padomes locekli Viesturu Bulānu. Vairāk

05.08.2013

Jaunais student, piesakies "Iesoļo Turībā"! (0)

Ik gadu studijas Biznesa augstskolā Turība uzsāk aptuveni 1000 studentu. Šogad arī Tu esi starp tiem cilvēkiem, kuri 2. septembrī aizsāks jaunu posmu savā dzīvē. Lai pirmajā dienā studenta dzīvē Tu nejustos viens, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde (BAT SP) jau sesto gadu aicina ikvienu aktīvo pirmā kursa studentu pieteikties integrācijas semināram „Iesoļo Turībā”, kas notiks 26. un 27. augustā.

Vairāk

05.08.2013

Studentus aicina piedalīties seminārā par Erasmus Mundus iespējām (0)

2013. gada 26. un 27. augustā Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Erasmus Mundus programmas kopīgo programmu studentiem un absolventiem aicina Latvijas studentus un citus interesentus uz informatīvu semināru par Erasmus Mundus piedāvātajām iespējām.

Vairāk

01.08.2013

Pievienojies BK BA Turība karsējkomandai! (0)

BK BA Turība karsējkomanda izsludina atlasi jaunu dejotāju uzņemšanai 2013./2014. studiju gada sezonai! Laipni gaidīts tiek ikviens, kuram ir pieredze dejošanā, ir aktīvs, enerģisks un atbildīgs, kā arī vēlas lietderīgi pavadīt brīvo laiku. Pievienoties komandai tiek aicināti abu dzimumu pārstāvji.

Vairāk

01.08.2013

Izmanto inovatīvo Foto Stendu Turības teritorijā! (0)

Turības teritorijā tagad ir iespējams izmantot inovatīvu Foto Stendu, lai uzņemtu lielisku fotogrāfiju kopā ar saviem kursabiedriem, kolēģiem vai paziņām!

Vairāk

01.08.2013

Biznesa augstskolā Turība vēl var pretendēt uz budžeta vietām un stipendijām (2)

Vēl līdz 10. augustam studēt gribētājiem, iestājoties pilna laika dienas studijās kādā no bakalaura studiju programmām Biznesa augstskolā Turība, iespējams pretendēt uz budžeta vietām un stipendijām.

Vairāk
/ 2

Nodarbību saraksts