Absolventiem>>2016. gads

2016. gads

###GALLERY-HOLDER###

 

 

GODA ABSOLVENTS
Reģionu attīstībā
Guntis Rasims
Rēzeknes novada domes deputāts, Jaunatnes un kultūras projektu vadītājs

Šobrīd Guntis Rasims aktīvi darbojas dzimtajā Rēzeknē, popularizējot latgaliešu kultūru un strādājot ar jauniešiem. Viņš uzskata, ka Latvija iedalās divās daļās – Rīgā un pārējā Latvijā, bet pasaulei ir vajadzīgi reģioni, tos vajag arī Rīgai. Latvijas reģioni šobrīd ir resursu ieguves vieta, līdzīgi kā smilšu karjers. Kā zināms, bez smiltīm un grants ceļu neuzbūvēt, un bez reģionu cilvēkiem neuzbūvēt Latvijas labklājību. Guntis Rasims strādā pie tā, lai arī reģionos būtu cilvēki, lai jaunieši atgrieztos savā dzimtajā pusē un savas zināšanas, laiku un spēkus ieguldītu tur.

Lasīt vairāk

 

GODA ABSOLVENTS
Uzņēmējdarbības vadībā
Edgars Štelmahers
SIA „New Rosme” valdes priekšsēdētājs

Edgars Štelmahers savu vadītāja pieredzi ir papildinājis un bagātinājis „Kraft Foods” pārstāvniecībā Latvijā, AS „Cēsu alus”, SIA „New Rosme” un citos uzņēmumos. E. Štelmahers dalās savās pārdomās par to, kādam jābūt labam vadītājam, uzsverot, ka vadītājam nevajadzētu būt neizlēmīgam un nonākot pie secinājuma, ka vadītājam vispār nevajadzētu būt īpašībām, kas sākas ar „ne”.

Lasīt vairāk

 

GODA ABSOLVENTS
Latvijas uzņēmēju konkurētspējas attīstībā Lielbritānijā
Mārcis Liors Skadmanis
Latvijas - Lielbritānijas Tirdzniecības kameras valdes priekšsēdētājs

Mārcis Liors Skadmanis ir absolvējis bakalaura studiju programmu „Tiesību zinātnes”, kā arī maģistra studiju programmu „Tiesību zinātnes”. Šobrīd viņš aktīvi darbojas, aizstāvot Latvijas uzņēmēju intereses un palīdzot iekarot Lielbritānijas eksporta tirgu, un britu investīciju ienākšanu Latvijā. Par savu karjeras izvēli Mārcis Liors Skadmanis, nedaudz jokojot, teic, ka ļāvis to noteikt liktenim. 

Lasīt vairāk

 

GODA ABSOLVENTS
Tūrisma nozarē
Tabita Šķerberga
Jelgavas novada domes Tūrisma attīstības projektu vadītāja

Tabita Šķerberga ir augstskolas patriote un pārliecinoši apgalvo, ka studijas ir mainījušas viņas dzīvi uz labo pusi. T.Šķerberga ir sapratusi, ka viņas īstā vieta ir tūrisma nozarē – jomā, kas viņai patīk un kurā nemitīgi jāapgūst jaunas zināšanas un prasmes. Tā ir joma, kas nekad nestāv uz vietas, tāpat kā Tabita.

Lasīt vairāk

Nodarbību saraksts